Zaloguj się do konta klienta
Zaloguj się do konta, aby otrzymać informacje o najnowszych rabatach dla naszych klientów.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Specjalistyczne diety w proszku przeznaczone do wzbogacania pokarmów oraz ich zagęszczania, by były lepiej wchłanialne przez pacjenta z zaburzeniami połykania (np. dysfagią). To wysokiej jakości wysokokaloryczne produkty żywieniowe, które nie zmieniają smaku pożywienia. 

Skontaktuj się z nami, aby dobrać odpowiednie produkty.

Diety w proszku

Są pełnowartościowe - zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze (białka, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne i witaminy).

Dzięki konsystencji proszku z łatwością można przygotować dietę o dowolnej kaloryczności - normo lub hiperkaloryczną, w zależności od wybranego rozcieńczenia.

Diety w proszku Nutrego

Diety w proszku są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na zaburzenia smaku, czy też brak apetytu

Wzmocnienie kaloryczne pozwala zaserwować ulubiony posiłek w pełnoenergetycznej postaci.

Są pełnowartościowe - zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze (białka, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne i witaminy).

Dzięki konsystencji proszku z łatwością można przygotować dietę o dowolnej kaloryczności - normo- lub hiperkaloryczną, w zależności od wybranego rozcieńczenia.

Czym właściwie jest dieta specjalnego przeznaczenia medycznego podawana w postaci proszku 

Dieta w proszku Nutrego to nowoczesne rozwiązanie dla osób obarczonych trudnością ze spożywaniem posiłków, niedożywionych, które nie chcą poddać się suplementacji, albo z różnych przyczyn mają trudności ze jedzeniem w bardziej płynnej postaci.

Oferujemy produkty odżywcze w postaci proszków, które dostarczają pełnowartościowych posiłków z niezbędnymi składnikami odżywczymi, witaminami i minerałami. Nasze diety medyczne to skuteczna opcja dla osób które potrzebują wsparcia żywieniowego. Łatwe dozowanie pozwala wzmocnić niemal każdy posiłek o odpowiednią liczbę kalorii. Może w ten sposób wspierać tradycyjne jedzenie w domu, czy w szpitalu.

Dlaczego warto wybrać dietę w proszku?

  1. Skuteczna walka z "odchudzaniem podczas choroby": nasze produkty zostały specjalnie opracowane, aby pomóc w utrzymaniu wagi, zapobiegać spadku masy ciała podczas trudnej choroby. Prawidłowo stosowane produkty np. Immax dostarczają kontrolowaną ilość kalorii, dzięki czemu można skutecznie obniżać tkankę tłuszczową i utrzymać odpowiednią kaloryczność.

  2. Pełnowartościowy posiłek: produkty żywieniowe zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i składniki mineralne. Spożywanie dietetycznych posiłków w chorobie oraz okresie okołooperacyjnym zapewnia organizmowi niezbędne substancje odżywcze, które są kluczowe dla prawidłowego zniesienie trudności. Warto podkreślić, do prawidłowego funkcjonowania w trakcie leczenia żywienie jest mocno rekomendowane.

  3. Zbilansowana dieta: mieszanki certyfikowanych produktów są starannie zbilansowane pod względem składników odżywczych. Dzięki temu, korzystając z naszych produktów, możesz wzbogacić dietę pacjenta i uzupełnić ilość składników odżywczych, nie rezygnując ze smaku i utrzymania go sytości. Podkreślamy, że żywienie kliniczne.

  4. Dostępność i wygoda: w naszym sklepie internetowym możesz szybko zamówić produkty z dostawą na drugi-trzeci dzień roboczy. Dostarczamy je równie skutecznie do dużych i małych miejscowości. Z kolei Gotowy koktajl odżywczy albo proszek można łatwo dodać do każdego posiłku, co nie wymaga długotrwałego przeszkolenia i przygotowania. Przypominamy jednak, że wszystkie środki należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

  5. Skuteczne "suplementy" diety: Nasze proszki są pełnowartościowym posiłkiem. Zawierają witaminy i składniki mineralne, które korzystnie wpływają na zdrowie i odporność pacjenta lub osoby starszej. Żywienie medyczne ma potwierdzoną skuteczność i jest znacznie lepsze od wątpliwych suplementów (szczególnie nie-leków).

Przed zakupem każdego produktu żywieniowego zapoznaj się z jego przeznaczeniem

Nasze konsultantki z chęcią pomogą Ci w wyborze właściwego środka. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy różnorodne produkty - to wysokokaloryczne i pełnowartościowe mieszanki, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

To także produkty stosowane w przypadku złych nawyków żywieniowych u seniorów lub osób w okresie przedoperacyjnym.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z żywieniem osoby starszej zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o naszych produktach i promocjach, a także wartościowe materiały edukacyjne.

 

Pełnowartościowe diety w proszku - skuteczny posiłek w Twoim domu

Immax to pełnowartościowy, wysokobiałkowy produkt który może dostarczyć odpowiednią ilość kalorii w każdym posiłku, do jakiego go dodamy. Dieta jest szczególnie polecana osobom z zaburzeniami smaku i apetytu, a także chorych na nowotwory. 

Wszystkie niezbędne składniki odżywcze - szczególnie białka i witaminy

Białka są niezbędne do naprawy uszkodzonych tkanek i promowania wzrostu nowych komórek.  Nasycenie żywienia medycznego dobrze przyswajalnym białkiem jest zdecydowanie lepsze od tradycyjnej diety. Oczywiście, nadal nie należy wykluczać normalnego, bogatego żywienia osoby chorej i starszej i zdrowego stylu życia (o ile jest on możliwy).

Białka odgrywają także kluczową rolę w produkcji antyciał, które są niezbędne do walki z infekcjami. Jest to ważne dla osoby chorej, której system immunologiczny jest obciążony walką z chorobą.

W dodatku białka uczestniczą w produkcji hormonów i enzymów, które pozytywnie wpływają na metabolizm.

Napisz do nas w razie wątpliwości - wsparcie dietetyka

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z naszą ofertą albo metodami żywienia, zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasi doświadczeni dietetycy służą pomocą i udzielą Ci fachowych porad. Dbamy o to, abyś otrzymał/a kompleksowe wsparcie w zakresie stosowania diety specjalistycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium