Niższa cena
Sprawdź nasze najnowsze promocje oraz wyprzedaże:
EnergyZip Senior 370g wysokobiałkowa dieta w proszku dla seniorów
EnergyZip Senior 370g wysokobiałkowa dieta w proszku dla seniorów

24,57 zł

Cena regularna: 42,12 zł

Najniższa cena: 42,12 zł
szt.
Immax 350g - wysokobiałkowa dieta w proszku
Immax 350g - wysokobiałkowa dieta w proszku

31,50 zł

Cena regularna: 52,50 zł

Najniższa cena: 31,29 zł
szt.
INSTANTH NEO 13,75g - dla zdrowia mózgu 37 saszetek x 13,75g
INSTANTH NEO 13,75g - dla zdrowia mózgu 37 saszetek x 13,75g

125,37 zł

Cena regularna: 208,95 zł

Najniższa cena: 128,95 zł
szt.
EnergyZip Senior 370g - Promocja dla aktualnych klientów
EnergyZip Senior 370g - Promocja dla aktualnych klientów

3,99 zł

Cena regularna: 42,12 zł

Najniższa cena: 42,12 zł
szt.
Zaloguj się do konta klienta
Zaloguj się do konta, aby otrzymać informacje o najnowszych rabatach dla naszych klientów.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas
Z myślą o Tobie i Twoich bliskich

Nutripharma zmieniła się w Nutrego 

Nasza misja pozostaje niezmienna – działamy z pasją i miłością do drugiego człowieka. Nutrego to kolejny krok, który pozwala nam jeszcze skuteczniej odpowiadać na Wasze potrzeby. Naszym celem jest rozpowszechnianie terapii żywieniowej i sprawienie, aby była ona łatwo dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta.

 

Nutrego – zamiłowanie do medycyny i siła dietetyki 

 

Pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniej diety medycznej, ale także wspieramy pacjenta na każdym etapie jego choroby. Sumiennie realizujemy nasze cele, pogłębiamy wiedzę, aby spełnić oczekiwania naszych podopiecznych. 

Znajdą nas Państwo na największych konferencjach medycznych w Polsce, webinarach internetowych i mediach społecznościowych. Dotarliśmy do wielu szpitali, współpracujemy z najlepszymi lekarzami i placówkami medycznymi w Polsce.

Za sukcesem Nutripharmy, a od teraz Nutrego stoją ludzie, którzy kochają swoją pracę i z pasją wykonują codzienne obowiązki. Każdy dzień daje nam nowe możliwości, a ludzie, których spotykamy, są największą motywacją do dalszego działania.

 

Jestem dietetykiem, a żywienie medyczne to moja wielka pasja. Dobór odpowiedniej diety medycznej nie jest łatwy, dlatego niezwykle ważna jest jakość, skład i smak oferowanych produktów. Przekształcenie Nutripharmy w Nutrego to nowa oferta, bogata w najwyższej jakości produkty do żywienia doustnego i przez sondę dla pacjentów zagrożonych niedożywieniem związanym z chorobą. Wraz z moim zespołem wspieramy Was na każdym etapie choroby. Dobrze znamy nasze produkty, dlatego serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu z naszą infolinią – podpowiemy, pomożemy, wesprzemy. Ida Hoffman, Dyrektor Zarządzający Nutrego.


Jesteśmy blisko #żywienietoleczenie

 

Nutrego chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Regularnie aktualizujemy swoją wiedzę i dzielimy się nią w przygotowanych Poradnikach na stronie internetowej, w Social Mediach, a także na konferencjach i podczas organizowanych Webinarów. Zachęcamy do śledzenia naszych aktywności oraz do zadawania pytań – nie pominiemy żadnych.

 

Z ciepłymi pozdrowieniami,

zespół Nutrego.

 


 

W naszym portfolio znajdą Państwo wysokiej jakości specjalistyczne diety medyczne.

Diety Nutrego wyróżnia wyjątkowy smak, aksamitna i niegęsta konsystencja oraz wygodne opakowanie. Przede wszystkim charakteryzują się wysokimi właściwościami odżywczymi, co jest głównym celem wysokiej jakości żywienia medycznego.

Nasze Portfolio podzielone jest:

 • wedle przeznaczenia na diety doustne i do podaży przez sondę,
 • wedle cech na wysokokaloryczne i wysokobiałkowe.
 • a także wedle postaci, np. diety w proszku
 • lub cech szczególnych, np. diety z błonnikiem.

Wszystko to abyście Państwo łatwo mogli znaleźć to czego szukacie.

 • Diety doustne

  Wysokokaloryczne i bogatobiałkowe pełnowartościowe diety do podaży doustnej wyróżnia różnorodność pysznych smaków oraz bogatych składów. Można je zamówić pojedynczo lub w zestawach z korzystniejszą ceną.

 • Diety do żywienia przez sondę. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kompletne pod względem odżywczym wysokokaloryczne i wysokobiałkowe diety do żywienia przez sondę lub PEG-a. Dostarczają one wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Przy podaniu odpowiedniej objętości mogą stanowić wyłączne źródło pożywienia. Właściwe do żywienia dojelitowego w domu.

 • Diety w proszku 

Onowej formule, bardzo proste w użyciu, wysokokaloryczne, bezsmakowe.


Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią

Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej diety medycznej oraz chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania:

720 877 720 

Pozostańmy w kontakcie! Zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych. Tutaj także możecie zadawać pytania.

 

 

Misja

Naszym celem jest promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia dla tych, którzy mają określone potrzeby żywieniowe. Stawiamy na produkty z naturalnymi składnikami oraz nieskomplikowaną dietę. Chcemy, by produkty oferowane przez nas były proste w podaży zarówno dla pacjentów jak i ich opiekunów, którzy samodzielnie poradzą sobie z doborem oraz stosowaniem właściwego wsparcia żywieniowego.

Certyfikaty

Tutaj znajdą Państwo certyfikaty i deklaracje dotyczące naszych produktów.

Poniżej znajdą Państwo certyfikaty i licencje naszych produktów.

 

Wizja

Nutrego to Twoje Centrum Żywienia Enteralnego. U nas znajdziesz łatwy dostęp do diet do żywienia dojelitowego, nieskomplikowany wybór, porady telefoniczne i on-line oraz dostawę w dowolne miejsce w Polsce w zaledwie 1 dzień roboczy. 

 
Kierujemy się filozofią Opieki Żywieniowej Nutricare, którą chcemy Państwa otaczać. Oznacza to, że wierzymy w zbawienną i nieocenioną funkcję żywienia w procesie powrotu to zdrowia. Opieka żywieniowa to bardzo ważny, często niedoceniany element opieki nad chorym.

Integralna i nierozerwalna oraz całkowicie naturalna część terapii, która realnie wpływa na procesy leczenia. Wiemy, że odpowiednie żywienie dodaje sił do walki z chorobą, motywuje oraz poprawia samopoczucie pacjentów i ich rodzin.

Bo kto z nas nie zna znaczenia krzepiącego gorącego rosołu babuni nieocenionego w chorobie?

Wartości odżywcze, naturalne składniki, czuła opieka najbliższych, empatia i serce to jest to co kryje się pod hasłem Nutricare, które przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Pozwól nam zaopiekować się Tobą i Twoimi najbliższymi.

Nagrody i wyróżnienia

Firma Prodiet Clinical Nutrition, której jesteśmy wyłącznym dystrybytorem w Polsce, została wyróżnione i nagrodzona przez Amerykańskie Towarzystwo Żywienia Poza i Do-jelitowego (ASPEN)! Badania Prodiet nad skutecznością diety Instath Neo chroniącej przed deficytami pamięci wywołanymi przez infuzję mózgowo-komorową oligomerów peptydu amyloidu-β (AßOs), zajęło pierwsze miejsce w dwóch kategoriach: Odżywianie i metabolizm oraz Najlepsze Międzynarodowe Badanie 2020. Prodiet stawia na innowacje i wpływ nauki na wysoką jakość produktów.
Jesteśmy bardzo dumni, że wyróżniona dieta Instanth Neo jest dostępna w naszym asortymencie.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium